RKMC – viena iš daugelio kodi atšakų

3 Comments


Situacija tokia, turiu pigų android tv box su rockchip procesorium, žiūrint video su visom programom nėr problemų, bet kodi pjauna grybą… dažnai pradžioj garsas ir vaizdas eina ne kartu, po pauzės kartais užstringa, kartais visiškai išsiderina garsas ir vaizdas… tos pačios problemos tiek turiniui iš interneto tiek vietiniam failam iš hdd.
Google siūlo milijoną sprendimo būdų, logiškiausias naudoti „external player“ ir žiūrėti ne per kodi grotuvą, bet iš to nieko nesigavo… ta pati google rašo jog ta galimybė veikė tik kodi 13. Išbandžiau ir kitus variantus, bet taipogi nieko doro nesigavo. Galiausiai perėjau prie „RKMC“ ir problemos išspręstos.

Aš naudoju RKMC git versiją, nes neradau kažko „oficialaus“.
Diegimas:
1. Pašalinam kodi
2.(jei pas jus ne rockchip procesorius, praleiskit šitą žingsnį, programą vistiek galit pabandyt)Susirandam reikalingą grotuvo biblioteką, pagal savo android ir rockchip versiją. Failai yra aplanke RKMC/RKMC-Patches/
Mano atveju tai Android 5.1 rk322x, tai einu čia ir parsisiunčiu „librkffplayer.so“, nesvarbu kokia versija vistiek failas vadinasi „librkffplayer.so“.
3. Parsisiunčiam pačią programą, ji yra čia. Ten yra ir „loaded“ versija, bet man arčiau širdies „clean install“.
4. įrašom parsiųstus failus į android’ą:
Nemokysiu kaip naudotis „adb“
4.1(jei yra galimybė prijungt tv box per usb)

adb push librkffplayer.so /system/lib/librkmcplayer.so
adb install rkmcapp-armeabi-v7a-debug-tiny.apk

4.2(jei nėra galimybės prijungt tv box per usb, tik per wifi)
Tv box’e įdiegiam programą Network adb(galim ir patiem sureguliuot, bet taip greičiau) ir paleidžiam ją, ji prašo root teisių, suteikiam. Nueinam į android „apie“ skyrių ir pažiūrim koks įrenginio vietinis adresas, mano atveju „192.168.0.101“(galit naudot ir tą kurį rodo „network adb“ programa, mano atveju rodė ipv6 tai labai daug rašyt)

adb connect 192.168.0.101
adb push librkffplayer.so /system/lib/librkmcplayer.so
adb install rkmcapp-armeabi-v7a-debug-tiny.apk

RKMC saugykla
P.S. jei norit tik patestuot, tai pirmiausiai nukopijuokit „org.xbmc.kodi“ aplanką kažkur į saugią vietą, tada jei nepatiks įdiegsit oficialią kodi versiją ir nukopijuosit visą kodi konfigūraciją, įdiegtus priedus, etc. atgal.
Update 2017.03.22
Programa sukompiliuota be papildinių(turiu omeny tuos su kuriais būna oficiali kodi versija). Mano atveju neveikė iptv, ilgai užtrukau kol supratau kas negerai. Vienu žodžiu parsisiunčiam org. kodi 16.1 išarchyvuojam. Reikia failo lib/armeabi-v7a/libpvr.iptvsimple.so jį nukopijuojam į /data/data/org.xbmc.kodi/lib

adb push libpvr.iptvsimple.so /data/data/org.xbmc.kodi/lib/

3 Comments (+add yours?)

 1. MurderSoul
  Rgp 17, 2017 @ 17:50:05

  The part with “adb push libpvr.iptvsimple.so /data/data/org.xbmc.kodi/lib/” dosent seem to work for me. I have root and moved the file into the /data/data/org.xbmc.kodi/lib/ folder but the addon dos not show up inside Kodi so im not able to enable PVR. Could you please make a Video Tutorial on YouTube Video and maybe in English because Google Translator is bad.

  Atsakyti

 2. MurderSoul
  Rgp 17, 2017 @ 21:47:52

  I found out how to get it to work. The Folder pvr.iptvsimple was needed too!
  To got the hint i followed this Tutorial: https://github.com/djp952/pvr.hdhomerundvr/wiki/Manual-Installation-on-Android ;D

  Atsakyti

  • gymka
   Rgp 19, 2017 @ 15:20:22

   i wrote not in english, so if you read in english it’s not my fault 😀 there is no separate folder in rkmc(kodi 16) if you use newer version of kodi or it’s fork maybe there is and folder of addon, but in current version there is no such thing. you just need restart after install.
   in english there is original issue topic: https://github.com/JamesLinEngineer/RKMC/issues/13

   Atsakyti

Leave a Reply