Kaip pirkau iš pigu.lt

1 Comment

logo_lt_LT
Internete pilna nuomonių apie viską, įskaitant ir pigu.lt
Portalų kurių adrese yra „skųsk“, „skundai“, „kaziolai“ ir pan. aš nelaikau nuomonėmis, nes didžioji dalis ten rašančių žmonių yra… visi mes skaitėm ir visi suprantam kokie žmonės taip rašo 🙂
Esmė: sugalvojau jog mano TV paseno tiek morališkai tiek technologiškai(21-am amžiuj kineskopinis TV), nuėjau į parduotuvę apčiupinėjau įvairius TV, užsirašiau modelius ir kainas. Grįžęs perėjau per internetines parduotuves ir pasižiūrėjau kur pigu ir pati parduotuvė yra girdėta(nepasitikiu aš tuo pirkimu internetu).
Geriausią pasiūlymą radau pigu.lt, pvz. kainų palyginimas senukai – 999lt, avitela – 1129,99lt(perkant internete, perkant parduotuvėj 1169,99lt) internetinėse parduotuvėse kainos skiriasi nedaug tai nerašysiu kas ir kaip. Tuo tarpu pigu.lt tą patį modelį siūlo už 744lt. Atsiėmimo punktas kitam miesto gale tai teko pridėt 10lt už pristatymą(važiuojant su mašina kainuotų brangiau, benzinas šiais laikais brangus), vienu žodžiu 754lt.
Užsakiau, parašė jog pristatys ne vėliau nei po 2dienų(kaip ir buvo žadėta puslapyje). Po dienos pasikeitė mano planai ir nei po 1 nei po 2 darbo dienų aš būt namie negalėjau. Po 2 dienų paskambino kurjeris(1h po  kurjerio skambučio gavau sms iš pigu.lt jog jie prekę perdavė kurjeriui 🙂 ) ir paklausė ar būsiu šiandien namie, negalėjau būt. Pasakiau jog būsiu tik po 2 dienų, kurjeris sako „gerai atvešim po 2 dienų“. Suderinom laiką(+ – 1h). Po 2 dienų(nuo užsakymo praėjo jau 4) vėl skambutis, vėl kurjeris, paklausė ar būsiu namie. Po 15min atvažiavo, atsiėmiau prekę. Mokėjau grynais(pvz. „skytech“ net ir perkant daiktą už 5lt prašo avanso, velniop tuos svolačius), kurjeriui, nes aš vistiek nepasitikiu internetinėmis parduotuvėmis.
Tuo ir baigėsi mano istorija su pigu.lt, viskas tiko ir patiko. Kitą kartą vėl pirksiu iš jų.

One Comment (+add yours?)

  1. Slepiu vardą
    Sau 10, 2017 @ 15:48:21

    Na, o aš nusipirkau telefoną, užsenietišką ir dėvėtą pasirodo. Šlykštu, niekad nebepirksiu nieko.

    Atsakyti

Leave a Reply