Senas HDD -> Naujas flash

1 Comment

Jau milijonas metų kaip stalčiui guli senas, niekam nereikalingas „alavinis kareivėlis“, t.y. „3.5″ 80gb HDD“. Jis jau senai morališkai pasenęs, ką veikt su 80gb? Kažkada norėjau nusipirkt „stalčių“, bet 3.5″dalių  kaip pasenusių daiktų kainos labai užkeltos, tai taip ir palikau tą mintį. O dabar beklaidžiodamas po internetinę parduotuvę užmačiau jog būna toks daiktas kaip „sata/ide 2 usb adapter“, žymiai geriau nei „stalčius“, nes gali prijungt tiek 2.5″ ide, tiek 3.5″ ide, tiek sata. Praktiškai betkokiam hdd vienas adapteris, o kaina tokia pat kaip ir „stalčiaus“.
Nusipirkau tokį daiktą: urlIš pradžių teko pavargt kol prijungiau, pasirodo „jumper“ buvo uždėtas ne taip kaip reik(jo išvis nebuvo). Reikėjo uždėt taip, kad režimas būtų „Cable Select“. Uždėjus „jumper“ kaip priklauso viskas veikia kaip priklauso. Buvo senas hdd, tapo nauju flash:)
Kaip hdd jis vistiek niekam tikęs, bet naudojant kaip flash jis labai neblogas daiktas. Naudoju tiek prie TV filmam žiūrėt, tiek prie žaidimų konsolės kaip išorinį diską.

One Comment (+add yours?)

  1. anzi
    Rgs 05, 2016 @ 12:47:24

    stalčiui- kam, stalčiuje – kur

    Atsakyti

Leave a Reply