Tvaddons.ag uždaryta, alternatyvos?

No Comments

Daugiau nei prieš mėnesį tvaddons.ag saugykla buvo uždaryta(teismas uždarė). Tai yra tik pradžia, autorinių teisių saugotojai nori uždaryt ir daugiau saugyklų. Pats metas sužinot apie alternatyvas ir kaip jas naudoti 🙂
Kas yra saugykla neaiškinsiu, linux naudotojai žino ir taip, o windows naudotojam neįdomu jie pripratę „next->next->next“. Esmė tame jog saugykloj saugomi priedai, tai jei nebus saugyklos tai jūs negausite priedų atnaujinimų ir apskritai priedų paieškoj įrašę priedo pavadinimą nieko nerasite.

Saugyklos diegimas

Instrukcijas visada rašau tekstu, bet šiuo atveju video bus greičiau

Failų išdėstymas ne visur toks, kažkur bus aplankai su skirtingais leidimais(helix, krypton, etc.), kažkur bus tik 1 failas. Vienu žodžiu ten viskas aišku kurį zip reikia įdiegt.
Keli saugyklų url:

http://srp.nu
http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo

Ir viskas, dabar visi jūsų priedai bus automatiškai atnaujinami, beto paieškoje tikrai rasite reikiamą papildinį, nereiks ieškot googlėj ir įdiegt dar vieną neaiškią saugyklą.

Kas liečia „prebuilt“ variantus

Jei nusipirkot tvbox ir palikot tą kodi kuri buvo įdiegta(neprotinga, neproteguoju tokio varianto) tai ištrinkit kodi ir įrašykit švarią versiją, be kažkieno modifikacijų/konfigūracijų. Jei visdėlto norit pasilikt tą versiją, tai greičiausiai galit nesukt sau galvos dėl saugyklos, nes pas jus įrašyta milijonas saugyklų ir visų tikrai neuždarys. Gal kažkoks priedas ir neveiks, bet bendroj sumoj viskas bus gerai 😀

Leave a Reply