Apie

Update: 2016.01.06 jau senai senai nieks nekuriama ir nerašoma, laikau šitą puslapį tik dėl „easylist lithuania“ filtrų sąrašo:)

Tinklaraštis sukurtas ir rašomas, asmeniniams tikslams ir nesitaikant į skaitytojus. Rašoma tokiam stiliui, kad suprastų tie kas pamiršo, o ne tie kas niekad ir nemokėjo.
Išsaugojus puslapį kaip html, nepatogu nei saugot nei peržiūrėt;
Normalios programos kuri veiktų ant linux ir sugebėtų išsaugot puslapį pdf formatu, taip kaip jis atvaizduojamas naršyklėje, taipogi nėra. Todėl nelieka nieko kito kaip tik saugot savo mintis blog’e.
Visi įrašai yra tik originalių puslapių/forumų/asmeninių įžvalgų konspektai, su prisegtais failais, nes puslapiai ir failai metam bėgant mėgsta dingt iš interneto.
EDIT (2014.01.25):
Pakeičiau išvaizdos temą, nusprendžiau saugot ne vien IT mintis, bet apskritai dalykus kuriuos norėčiau nepamiršt 🙂
Šiai dienai visą autorinę kūrybą skirtą plačiajai visuomenei skelbiu http://akmc.lt
Šiame tinklaraštyje skelbiu tik tai kas skirta asmeniškai man ir šiaip žmonėm kurie rado puslapį per google, nes google manė jog tai yra būtent tai ko lankytojas ieškojo. Tinklaraštis neskirtas periodiniam lankymui 😀

2 Comments (+add yours?)

 1. rokas
  Rgp 05, 2014 @ 15:57:34

  rss! kodel nera rss, tie asmeniniai uzrasai beprotiskai naudingi

  Atsakyti

  • gymka
   Rgp 06, 2014 @ 09:48:04

   Yra, dešinėj pusėj „Metainformacija“->„Įrašų RSS“
   Jei puslapyje nerodo rss piktogramos: 1. pvz. firefox->dešinė žiurkės koja ant įrankių juostos->tvarkyti->pridėk piktogramą „prenumeruoti“->dabar atėjęs į puslapį kuriam yra rss paspausk tą piktogramą
   2. pažiūrėk puslapio source rss įdedamas su tag’u „link rel=”alternate” type=”application/rss+xml…“ tai gali tiesiog paimt tą url.

   Atsakyti

Leave a Reply